به وبسایت مجموعه فرهنگی تفریحی گلستان امین رفسنجان خوش آمدید
خرید آنلاین بلیط سینما

عمارت گلستان امین

برنامه های سینما گلستان امین

برگی از خاطرات مرحوم عباس امین

صنعت پژوهان آتبین

برگی از خاطرات مرحوم عباس امین

از خاطرات خانم نصرت راجی، همسر مرحوم عباس امین.

من خاطرات زیادی راجع به این خانه که روزی منزل مسکونی من و همسر و بچه هایم بوده دارم. از خشت اول و خاکبرداری خودم شاهد ساخت و ساز و بالا رفتن آن ساختمان بودم. من این خانه را بسیار دوست داشتم. روزی با دختر بزرگم فاطمه امین صحبت کردم و گفتم من دلم می خواهد این عمارت یا چیزی جای آن ساخته شود که برای همیشه بماند. و مرکزی برای تفریح و سلامت مردم رفسنجان باشد.

من فقط آرزوی خود را گفتم و گذشتم. بعد از مدتی این حرفی که به دختر عزیزم زده بودم که یک رویا بود، به صورت حقیقت درآورده.

از بچه هایم متشکرم که به رویای من رنگ حقیقت دادند.

عمارت گلستان امین که به کوشش خانم فاطمه امین و همکاری مالی و روحی برادران ایشان آقایان محمد و محمدرضا امین در محوطه منزل مسکونی عباس امین بنا شده است هم اکنون مجموعه است از دو سالن سینما، تئاتر، کلاس های هنری، آموزشی و ورزشی به اضافه کافی شاپ، رستوران، بوفه و تعدادی واحد تجاری که جهت جذب مردم و جذابیت محل ایجاد شده است.

شهرداری رفسنجان به ریاست جناب آقای اکبر پورمحمدی با در اختیار گذاشتن ۲۶۰۰ متر زمین جنب عمارت و نهایت همکاری در همه امور با ما همراه بودند. بدون همکاری شهرداری و شورای شهر این عمارت به این سرعت پایان نمی یافت.

این عمارت در طول دو سال با زحمات بی سابقه آقای دکتر غلامحسین ارشادی که هم طراح بودند و هم مجری با همکاری و حمایت خانم فاطمه امین به پایان رسید و آذرماه ۱۳۹۰ افتتاح شد.

در طول سه سال گذشته آقای حسین پورمحمدی، خانم نجمه نظری و آقای فرهاد هدایت در مدیریت این مجتمع با خانم امین همکاری نمودند و سهم به سزایی در راه اندازی آن دارند.

مدیریت این مجتمع هم اکنون در دست خود خانواده امین می باشد. به نمایندگی آقای اکبر غلامرضایی این مجموعه روز به روز شکوفاتر خواهد شد. آقای غلامرضایی با مدیریت قابل خود در راه اندازی کامل مجتمع سهم به سزایی داشته و دارد.

از همه دست اندرکاران و کارمندان از طرف خانواده امین تشکر می شود و آرزوی طول عمر و سلامتی برای شان می شود.

منتشر شده در: آذر ۱۷, ۱۳۹۳
طراحی و توسعه وب گراتک